Čontala postal strokovni vodja nogometne šole

Damir Čontala je Muro zadnjič vodil 25. februarja proti Bravu. Slaba dva meseca pozneje je postal vodja nogometne šole. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Vodstvo kluba je sprejelo odločitev in na mesto strokovnega vodje nogometne šole imenovalo nekdanjega trenerja članske ekipe in mlajših selekcij Damirja Čontalo. Čontala je na tem mestu zamenjal Dominika Kovačiča.

STRUKTURA NOGOMETNE ŠOLE

Pomočnik trenerja: Vogrinec Tadej

U17 - glavni trener: Koren Robert
Pomočnik trenerja: Vogrinec Tadej

U19 - glavni trener: Kek Matjaž ml.
Pomočnik trenerja: Gostan Roman

Kondicijski trener U14 do U19: Virag Matej
Trener vratarjev U14/15: Dervarič Goran
Trener vratarjev U17/19: Veršovnik Dejan

Strokovni vodja nogometne šole:  Čontala Damir

Koren Robert - Zadolžen za razvoj in pravilno usmeritev trenerjev in igralcev v selekcijah U14, U15, U17 in U19.

Dosedanji strokovni vodja nogometne šole Dominik Kovačič. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si