Damir Čontala ni več strokovni vodja šole

Damir Čontala po mesecu dni zapušča krmilo vodje nogometne šole Mura. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Damir Čontala, ki je 12. aprila postal strokovni vodja nogometne šole, po vsega mesecu dni zapušča to delovno mesto. Z vodilnimi možmi kluba se je dogovoril za sporazumno prekinitev pogodbe, razlogi za to pa zaenkrat niso znani.

Mura novega vodjo nogometne šole ne bo imenovala, temveč bo nekoliko večje pristojnosti dobil trener kadetske vrste Mure Robert Koren, ki bo koordiniral delo v selekcijah U15 do U19.