Dela se nadaljujejo tudi pod južno tribuno

Železna konstrukcija pod sektorjema A in B. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Simon Horvat

Fazanerija je v teh dneh postala veliko gradbišče. Po prenovi igralne površine so se dela nadaljevala tudi pod južno tribuno. Ob koncu marca so pod tribuno položili temeljno ploščo, v teh dneh pa so pod sektorjema A in B že izdelali železno konstrukcijo, ki bo služila kot ogrodje za novo sejno sobo in klubske pisarne.

Ocenjena vrednost del pod celotno južno tribuno je 600.000 evrov, znesek pa bo v celoti pokril klub.