Doj se prosi - E70

V 70. epizodi podcasta Doj se prosi so se Jernej, Robert in Smiljan dotaknili imenovanja novega športnega direktorja v NŠ Mura. Kaj lahko pričakujemo od Roberta Korena in kako lahko pomaga s svojimi izkušnjami? Kakše so želje, predvidevanja za zimsko nogometno tržnico? Govora pa je tudi o dogajanju v drugih slovenskih klubih, ki so v tem času bolj ali manj aktivni. V času snemanja podcasta Aljaž Antolin še ni bil član Mure, je pa beseda vseeno tekla tudi o njemu in o tem, kaj bi njegov prihod pomenil. Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi!

NE SPREGLEJTE

Aljaž Antolin