Doj se prosi - E84

V 84. epizodi podcasta Doj se prosi sta se Smiljan in Robert dotaknila tekme s Koprom in različnih situacij, ki so se dogajale na tekmi. Zakaj takšne odločitve sodniške trojice? Je bila izključitev Žige Kousa upravičena? Na drugi strani pa dober primer, kako lahko mlad sodnik odsodi derbi Maribora in Olimpije. Zakaj lahko Mura pokalni naslov "osvoji" na prvenstveni tekmi z Radomljami? Kako po vseh težavah sestaviti udarno enajsterico? Ustavimo se tudi pri mladinskem nogometu in nogometašicah ŽNK Mura Nona. Poker lovorik? Še vedno je v igri. Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi.