Kako so igrali muraši proti Radomljam?

Ben Cottrell je po dolgem času pričel tekmo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Loris Cipot/fotolens.si

Nogometaši Mure so v 32. krogu dosegli pomembno zmago v Domžalah. Moža odločitve proti Radomljam sta bila oba napadalca Maroša in Čakš. Kako ste vi videli tekmo in kako bi ocenili črno-bele?

Kako so igrali?

Muraši so v 32. krogu gostovali v Domžalah, kjer so se pomerili z Radomljani. Po devetdesetih minutah je bilo 1:2 (1:1). Kako so igrali muraši? Ocenite igralce, trenerja in glavnega sodnika Alena Borošaka.

Ocenite jih z oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ).

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno ponedeljka, 21. aprila, ko bodo objavljeni rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 33.