Doj se prosi - S01/E10

V deseti epizodi podcasta Doj se prosi so se ustvarjalci sprehodili skozi letošnjo sezono v prvenstvu in Konferenčni ligi. Beseda je tekla tudi o doslej najbolj donosnem poslu čarno-bejlih, v graški Sturm se seli Tomi Horvat. Navijačica Trejza ima posebno sporočilo za Nina Koutra, sami pa odgovarjamo na vprašanja, ki se prav tako tičejo nekdanje čarno-bejle desetke. No, na začetku ne manjka niti popkulturni kotiček in "fektanje" kart za koncert Dubioze Kolektiv na Soboških dnevih.