Drugi dan priprav skozi oči foto objektiva

Trening Murašev na igrišču z umetno travo. V ospredju so Matic Maruško, Žiga Kous in Domantas Šimkus. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Za nogometaši Mure je drugi dan priprav na nadaljevanje sezone 2022/23. Današnji popoldanski trening je minil v prijetnih, skorajda spomladanskih temperaturah. V nadaljevanju prinašamo utrinke s treninga na umetni podlagi, na kateri bodo trenirali vse do odhoda v Turčijo. Tja se bodo odpravili 21. januarja.

Trening Murašev na igrišču z umetno travo. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Vid Šumenjak Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Gregor Balažic Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si