Filippo Tripi, najboljši igralec Mure proti Celju

Filippo Tripi, najboljši posameznik Mure proti Celju. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Obiskovalci naše spletne strani ste za najboljšega Murinega igralca na tekmi proti Celju izbrali Filippa Tripija. S povprečno oceno 7.38 je premagal vratarja Klemna Mihelaka, ki je dobil oceno 7.31. Na tretje in četrto mesto sta se uvrstila Zličić in Shabanhaxhaj, razlike med vodilnimi pa so bile izjemno majhne.

To je bila prva tekma Tripija v dresu Mure. Igral je na mestu zadnjega veznega, debitiral pa je pri starosti 21 let.

Najboljših pet po vašem izboru:
1. Filippo Tripi - 7.38
2. Klemen Mihelak - 7.31
3. Lazar Zličić - 7.28
4. Dardan Shabanhaxhaj - 7.22
5. Kai Cipot - 6.36

Kako so igrali?

Kako so igrali Muraši na tekmi Celje : Mura 2:1, ki je bila odigrana 11. februarja 2023?

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 147.