Ge je Nardin Mulahusejnović?

Nardin slavi zadetek. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: HSK Zrinjski Mostar

Nardin Mulahusejnović je bosanski napadalec ki je k Muri prišel na zadnji avgustovski dan leta 2021. Za Muro je odigral 25 tekem in dosegel tri zadetke. Ge je Nardin Mulahusejnović?

»Trenutno igram za HŠK Zrinjski Mostar v bosanski Premier ligi. Tekme Mure spremljam, kolikor mi čas dopušča. Navijačem Mure sporočam, naj bodo vedno dvanajsti igralec. Vsem ljudem v Murski Soboti pa želim vse dobro.«

NE SPREGLEJTE

Nardin Mulahusejnović