Ge je Nikola Petković?

Nikola v dresu FC Žalgirisa Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Osebni arhiv Nikole Petkovića

Nikola Petković, je za Muro odigral 28 tekem in dosegel štiri zadetke. K Muri je prišel pred začetkom sezone 2022/23 in v letu in pol odigral štiri evropske in štiriindvajset prvenstvenih tekem.

"Trenutno sem v Žalgirisu v mestu Vilnius. Spremljam vsak rezultat Mure in pogledam vrhunce tekme, saj ne utegnem pogledati tekme v živo. V prihodnosti želim navijačem Mure čim več razloga za veselje."

NE SPREGLEJTE

Nikola Petković