Osrednji del priprav v ZDA

Michigan Stars Sports Center. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: youtube

Nogometaši Mure bodo osrednji del priprav na sezono 2024/25 opravili v Združenih državah Amerike kjer bodo od 25. junija do 3. julija.

Muraši bodo na pripravah gostje nogometnega kluba Michigan Stars FC, ki je v lasti novega strateškega partnerja čarno-bejlih. Z Američani bodo varovanci Antona Žlogarja odigrali tudi eno od pripravljalnih tekem.

Do odhoda v ZDA bo ekipa trenirala v domačem okolju in bo v petek, 21. junija ob 18.00 v Renkovcih odigrala pripravljalno tekmo z romunskim pokalnim prvakom Corvinul Hunedoara.