Robert Koren ni več športni direktor

Športni direktor Robert Koren na tekmi v Lipi. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Loris Cipot/fotolens.si

Robert Koren, ki je doslej opravljal funkcijo športnega direktorja in bdel nad mlajšimi selekcijami, po sporazumnem dogovoru zaključuje svoje delo pri Muri.

V Fazanerijo se je preselil januarja lani in sprva bdel nad nogometno šolo. Letos januarja je prevzel tudi mesto športnega direktorja. V tej vlogi je bil zadnji na sobotni pripravljalni tekmi proti Lipi.

Po vstopu strateškega partnerja njegovo vlogo prevzema generalni direktor Agron Šalja, ki bo odslej bdel tudi nad športnim delom kluba.