Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Haris Alihodžić verjame, da bo Mura 25 let pozneje spet osvojila pokalno lovoriko
4. april 2020

Haris Alihodžić spada med najbolj znane in kvalitetne igralce, ki so kadarkoli oblekli črno-beli dres Mure. Trenutno je direktor Nogometne šole sarajevskega Željezničara in je član strokovnega vodstva selektorja mlade reprezentance Bosne in Hercegovine. Haris je bil eden izmed ljubljencev navijačev Mure, pravi steber obrambe, vedno požrtvovalen in vzor mnogm igralcem. Bil je tudi član zasedbe Mure, ki je leta 1995 osvojila pokalni naslov. Ob tej priložnosti so v časniku EkipaSN z njim opravili intervju.

IZ MEDIJEV

NE SPREGLEJTE