Izšla je enajsta številka revije Mura

Kazalo enajste številke revija Mura. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

Danes je izšla enajsta številka revije Mura, ki na 82. straneh prinaša obilo zanimivega branja. Cena je 5 evrov, kupiti pa jo je moč že na današnji tekmi proti Kopru.

Nekaj iz vsebine:
- Uvodnik predsednika Roberta Kuzmiča
- Interjuji s Klemnom Puckom, Filippom Tripijem, Jako Domjanom, Miho Matjašecem, Lucijo Kos in Emilom Miloševičem, ki je za Muro igral v šestdesetih letih.
- Predstavljen je igralski kader s podrobnimi podatki o vsakem igralcu.
- Predstavljena je ženska ekipa.
- Na voljo so fotografije in podrobnosti iz tabora mlajših selekcij.
- Avtorji so opravili pregled pretekle sezone 2022/23 in jesenskega dela sezone 2023/24.
- Ob bližajoči stoletnici SK Mure je na voljo precej zanimivosti iz Murine zgodovine. Eksluzivno si lahko ogledate fotografijo s tekme iz leta 1991 med Muro in Austrio Salzburg, na voljo pa je tudi seznam vseh registriranih igralcev Mure v tekmovalni sezoni 1947/48.

Tako kot vsebinsko je revija bogata tudi s fotografskim materialom in je košček zgodovine, ki ga mora imeti vsak navijač.

Prva številka je izšla marca 2011.