Doj se prosi - E83

83. epizodi podcasta Jernej in Smiljan gostita nekdanjega muraša Tomija Horvata, ki odlično igra v graškem Sturmu. Kako gleda na čas, ko je bil nekoliko odrinjen v ozadje? Kako pomembno je, da verjameš vase, da se ne predaš? Kakšne so reprezentančne želje in ali se še vedno vidi v Sturmu? Dotaknil se je tudi svojega časa v Muri, poslal sporočilo igralcem in navijačem ter čarno-bejlim zaželel vse dobro v prvenstvu in osvojitev naslova pokalnih prvakov. Beseda seveda nanese tudi na prihajajočo tekmo s Koprom. Vse to in še več v novi epizodi podcasta Doj se prosi!