Izžrebani so bili pari prvenstva v sezoni 1956/57

V nedeljo, 9. septembra 1956, se bo pričelo tekmovanje v področni mariborsko - varaždinsko - celjski ligi v kateri tekmujejo tudi nogometaši Sobote. V prejšnji sezoni sta iz lige izpadla Bratstvo iz Hrastnika in Nafta, v višjo ligo pa je napredoval varaždinski Tekstilac. Novi člani so postali Proletarec iz Zagorja, Sloga iz Čakovca in mariborski Branik, ki je izpadel iz I. conske lige. V prvem krogu je Soboti žreb dodelil Slobodo. Tekma bo 9. septembra v Varaždinu.

Razpored tekem Sobote v M-V-C ligi
1. krog, 9. september 1956 - Sloboda Varaždin : Sobota