Karničnik in Šimundža najboljša v letu 2021

Pozdrav Luke Bobičanca in Žana Karničnika. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Po izboru edinega slovenskega športnega časnika EkipeSN je nogometaš leta 2021 postal vratar Jan Oblak. Za najboljšega igralca 1. SNL so izbrali Žana Karničnika, za najboljšega trenerja pa Anteja Šimundžo. Na lestvici se je znašel še en muraš. Tomi Horvat je zasedel tretje mesto med nogometaši v prvi ligi. Najboljši mladi nogometaš leta je postal Benjamin Šeško.

Izbor je opravilo 16 novinarjev EkipeSN in 10 novinarjev drugih medijskih hiš.

IZ MEDIJEV

NE SPREGLEJTE