Katastrofa Mure v Mariboru

Pred pričetkom tekme. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Matjaž Vöröš

Nogometaši Mure so doživeli katastrofalen poraz v Mariboru. Izgubili so s kar 5:0 (2:0). Bili so brezidejni, nenevarni in anemični. Kljub vsemu vas vabimo, da podate ocene murašem.

Kako so igrali?

Ocenite muraše na tekmi proti Mariboru (9. april 2024). Kako so igrali? Ocenjujete tako, da jim podelite oceno od 1 do 10 (1 = najmanj, 10 = največ). Ocenite še trenerja Antona Žlogarja in glavnega sodnika Dejana Balažiča.

Na seznamu so igralci, ki so igrali vsaj pet minut. Ocenjevanje poteka do vključno 10. aprila, ko se bodo prikazali rezultati.

Graf prikazuje povprečne ocene igralcev, ki so jih podali uporabniki spletne strani NK Mura skozi čas. Število glasov: 60.