Kek izbral tudi Mihelaka

Seznam igralcev za ameriško turnejo. Med vabljenimi nogometaši je tudi Klemen Mihelak. Foto: nzs.si

Slovenska reprezentanca pričenja novo reprezentančno sezono, ki bo vrhunec dosegla junija z evropskim prvenstvom 2024 v Nemčiji, s prvim gostovanjem slovenske reprezentance v Združenih državah Amerike. Reprezentanci, ki sta se doslej pomerili dvakrat, bosta tekmo, ki ni v uradnem Fifinem terminu, odigrali v San Antoniu. Selektor Matjaž Kek je danes sporočil imena igralcev, na katere računa v Teksasu.

Med vpoklicanimi igralci je tudi vratar Mure Klemen Mihelak.

Slovenija bo priprave na ameriško tekmo pričala 14. januarja z zborom v Kopru. Sledili bodo štirje treningi v Sloveniji, 17. januarja pa pot čez lužo, kjer bodo Kekovi varovanci do tekme v San Antoniu trenirali še dvakrat.

NE SPREGLEJTE

Klemen Mihelak