Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Klub je prejel zahvalo kralja
22. julij 1934

Sport klub sporoča, da je prejel kraljevo zahvalo za vdanostno brzojavko. Spomnimo, da je klub na svoji slavnostni seji ob deseti obletnici kluba poslal vdanostno brzojavko Nj. Vel. kralju Aleksandru I. Karadžordževiću. Za pozdravno brzojavko se je zahvalil tudi minister za telesno vzgojo naroda.

IZ MEDIJEV