Lan Erjavec in Tio Cipot v reprezentanci U19

Tio Cipot na tekmi s Francijo, ki je bila odigrana 7. septembra 2021. Tekma se je končala z 2:2. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nzs.si

V reprezentančnem premoru je bila aktivna tudi selekcija U19, ki jo vodi selektor Boštjan Cesar. Reprezentanca je sodelovala na prijateljskem turnirju na katerem so igrale še reprezentance Severne Makedonije, Rusije in Francije. Turnir je potekal v Sloveniji.

Vpoklic sta dobila tudi dva Muraša, Tio Cipot in vratar Lan Erjavec.

Lan Erjavec in Tio Cipot. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook NŠ Mura