Luka Bobičanec podaljšal zvestobo Muri

Luka Bobičanec in Denis Rajbar. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: nsmura.si

Nova kadrovska novica iz Murske Sobote, po zadnjih prihodih še podaljšanje pogodbe. V Fazaneriji ostaja Luka Bobičanec, ki bi se mu prihodnjo sezono iztekla pogodba, a temu ne bo tako. Bobičanec je danes podaljšal pogodbo še za dodatni dve leti in bo v čarno-bejlon igral še najmanj do 30.6.2024.

Luka je v Murski Soboti že četrto sezono, za Muro je v PLT, drugi slovenski ligi in slovenskem pokalu odigral 137 tekem in ob tem dosegel 48 zadetkov. Prav tako je zbral osem nastopov v kvalifikacijah za Ligo prvakov in Ligo Evropa ter se trikrat vpisal med strelce.

NE SPREGLEJTE

Luka Bobičanec