Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Minilo je 80 dni, minilo je 25 let
25. maj 2020

V Ekipi so se spomnili na 24. maj 1995, ko je Mura osvojila prvo lovoriko v samostojni Sloveniji - pokal Slovenije. Od tega je minilo 25 let. Velik del članka je posvečen tudi prijateljski tekmi med Muro in Rudarjem, ki so jo dobili sobočani s 4:2.