Ante Šimundža o aktualnem stanju v Fazaneriji

Trener Ante Šimundža je v Ekipi spregovoril o prihajajočih izzivih, dolgem premoreu in tekmah brez gledalcev.

Po bolečini v kolenu, se je Luka Bobičanec znova vrnil na trening.

V Ekipi pišejo o tem, da bodo zamenjane sedeže s Fazanerije podarili okoliškim klubom, nekaj pa si jh je zagotovil celo nižjeligaš z Dunaja.

Objavljen je tudi prispevek o polfinalnih parih pokala Slovenije. Prvi par Aluminij : Mura bo na sporedu 9. junija ob 17.30, drugi par Radomlje : Nafta pa 10. junija ob isti uri.

IZ MEDIJEV

NE SPREGLEJTE