Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Mladince tare pomanjkanje nogometnih čevljev
24. september 1943

Mladinci Mure, ki so prejšnjo sezono navduševali občinstvo in prepričljivo osvojili prvenstvo želijo tekmovati tudi v letošnji sezoni 1943/44. Žal se ekipa sooča s pomanjkanjem opreme, saj je le-ta v večini pristala pri drugi ekipi Mure, ki se je letos prvič podala v prvenstvene boje.

Tare jih pomanjkanje nogometnih čevljev, zato jim je na pomoč priskočilo Soboško združenje levente, ki se je obrnilo na območno združenje s prošnjo za donacijo. Mladinci za opremo potrebujejo 2500 pengov. Če jim bo uspelo zbrati denar bodo lahko 10. oktobra pričeli s prvenstvenimi boji.

IZ MEDIJEV