Mladince tare pomanjkanje nogometnih čevljev

Mladinci Mure, ki so prejšnjo sezono navduševali občinstvo in prepričljivo osvojili prvenstvo želijo tekmovati tudi v letošnji sezoni 1943/44. Žal se ekipa sooča s pomanjkanjem opreme, saj je le-ta v večini pristala pri drugi ekipi Mure, ki se je letos prvič podala v prvenstvene boje.

Tare jih pomanjkanje nogometnih čevljev, zato jim je na pomoč priskočilo Soboško združenje levente, ki se je obrnilo na območno združenje s prošnjo za donacijo. Mladinci za opremo potrebujejo 2500 pengov. Če jim bo uspelo zbrati denar bodo lahko 10. oktobra pričeli s prvenstvenimi boji.

IZ MEDIJEV