Mura bo igrala proti ekipi letalcev

V nedeljo, 13. februarja 1944, bo Mura ob dveh popoldne igrala pripravljalno tekmo proti ekipi sombotelskega letališča. Gre za nogometaše, ki vojaški rok služijo kot letalci oz. aviatičari. Med njimi je tudi nekdanji igralec Mure Jože Gerenčer, ki je po koncu minule sezone odšel na služenje vojaškega roka in sedaj igra za Haladas. Ekipa sombotelskega letališča je po moči enakopravna madžarskemu drugoligašu.

Letalce bodo v Murski Soboti zastopali sledeči igralci: Fehér(SzFC) — Fülöp(SLE), Liscsey(SzFC) — Haragovics(V.Move), Gerenčer(HVSE), Básti(SLE) — Kregál(KLE), Kovács IV.(SzFC), Kovács, Horváth, Steiner(SVSE). Rezerve: Vermes(SVSE), Török(Elektromos).

Za Muro bodo igrali: Jandl, Bencik II, Osterc, Matuš, Klajnšček, L. Deškovič, Kukanja, Klepec, M. Deškovič, Zelko, L. Bencik, Draposa, Ösze, Takač in Winkler.

IZ MEDIJEV