Ljubim Muro nisem kriv, ljubil jo bom dokler sem živ.

Mura boljša od vojaške ekipe letalcev

V prvi pripravljalni tekmi na spomladanski del sezone so Muraši gostili vojaško ekipo letalcev sombotelskega letališča. Črno-beli so zmagali s 5:1 (4:0). V vojaški ekipi je zaigral tudi nekdanji igralec Mure Jože Gerenčer.

Pri Muri so najbolj izstopali Drapos, L. Deškovič, M. Deškovič, Kukanja, Jandl in Klepec. Pri letalcih pa Harangovics, Horvath, Steiner Kregal in Fülöp.

IZ MEDIJEV

Soustvarjajte NK Mura skozi čas

Imate fotografijo s tekme, Murinega dogodka, Murine zgodovine ...? Pošljite nam jo na [email protected]. Objavili jo bomo v skladu z uredniško politiko, ki je zapisana v Politiki zasebnosti.

Podprite nas

Če vam je naše delo všeč in bi nas radi pri tem podprli lahko to storite v klikom na spodnji gumb. Sredstva bodo v celoti namenjena za doseganje ciljev društva NK Mura skozi čas. Hvala. Več o donacijah. | Več o projektu NK Mura skozi čas.

Komentarji (0)