Na spletni strani NK Mura skozi čas so zbrana dejstva in podatki o Muri. Le-te ves čas dodajamo in posodabljamo. Do tega trenutka še nismo uspeli v bazo podatkov vnesti vseh zapisnikov tekem iz sezone 2014/15 ter pokalnih tekem pred letom 2000, zato podatki na spletni strani, ki se nanašajo na te tekme, niso popolni. Vabimo vas, da si preberete tudi zakaj NK Mura skozi čas in kakšen je namen spletne strani.

Imam podatke o Muri

Bodite na tekočem z dogajanjem na NK Mura skozi čas in prejemajte obvestila o člankih na vašo mobilno napravo. Naložite si aplikacijo Telegram in poiščite kanal NK Mura skozi čas.

Mura je prejela licenco za 1. SNL in evropska tekmovanja
3. maj 2021

Mura je prejela licenco UEFA in 1. SNL za sezono 2021/2022. Foto: nzs.si, 3. maj 2021

Komisija Nogometne zveze Slovenije za licenciranje nogometnih klubov je danes objavila rezultate licenčnega postopka za klube 1. SNL za sezono 2021/22. Vseh deset prosilcev uspešnih za licenco 1. SNL, osem podeljenih licenc za evropska tekmovanja.

Vlogo za pridobitev ustrezne licence za tekmovalno leto 2021/22 je pravočasno vložilo vseh 10 (deset) klubov 1. SNL 2020/21. Osem klubov je vložilo tudi vlogo za pridobitev mednarodne UEFA licence (ND Gorica in NK Tabor Sežana sta vložila vlogo samo za 1. SNL). Vloge je na prvi stopnji obravnavala Komisija NZS za licenciranje nogometnih klubov. Pri organizacijski, administrativni in strokovni podpori komisiji je aktivno sodeloval licenčni oddelek NZS. Komisija je pregledala uradno licenčno dokumentacijo in odločala ob doslednem upoštevanju Pravilnika NZS in UEFA za licenciranje nogometnih klubov, UEFA standarda, sklepov organov NZS in UEFA ter sprejela odločitev, ki je prikazana na zgornji fotografiji.