Mura želi igrati prvenstvene tekme v spomladanskem delu sezone 1926/1927

Mura želi igrati tekme v spomladanskem delu sezone 1926/1927. Foto: Jutro, 8. april 1927

Mura je na vodstvo tekmovanja LNP poslala dopis, v katerem jo prosi, če ji dovoli igranje spomladanskih prvenstvenih tekem v sezoni 1926/1927. Mura je odločitev prejela po pošti. Odločitev, ki jo je klub prejel po pošti ni znana, lahko pa sklepamo, da ji vodstvo tekmovanja tega ni dovolilo. Rezultate Mure namreč ne najdemo med odigranimi tekmami mariborskega okrožja LNP.

Mura v jesenskem delu sezone 1926/1927 ni odigrala nobene tekme.