Znova so aktivni naraščajniki Mure

Velikonočna nedelja prinaša tekmo nraščajnikov Mure. Foto: Mörszka krajina, 17. april 1927

Velikonočna nedelja in ponedeljek (17. in 18. april 1927) prinašata zanimiv športni program v Murski Soboti. Medtem ko članska nogometna ekipa še vedno ne tekmuje, so na drugi strani aktivni juniorji Mure. Na velikonočno nedeljo se bodo ob 14.30 pomerili proti kombinirani ekipi Ljutomera in Ormoža.

Velikonočno dogajanje je pripravila S.K. Mura, vsled velikih uspehov hazene. Tako bodo v Murski Soboti gostovale najmočnejše hazena ekipe iz Hrvaške HAŠK, Vesna in trg. akademija.