Muraši poleteli v ZDA

Nogometaši Mure so 25. junija ponoči krenili proti ZDA. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: NŠ Mura

Nogometaši Mure so se danes ponoči izpred stadiona Fazanerija odpravili proti Združenim državam Amerike, kjer bodo opravili del priprav na sezono 2024/25. Črno-beli so nekaj po deveti uri poleteli proti Istanbulu ter nato od tam naprej proti Detroitu, kamor bodo prispeli približno ob 18. uri po ameriškem oz. ob polnoči po slovenskem času. Detroit je namreč šest ur za Slovenijo.

Trenirali bodo v Michigan Stars Centru in sicer do 3. julija. Želja strokovnega vodstva je, da bi odigrali dve pripravljalni tekmi.