Strajnar prva poletna okrepitev

Dardan Shabanhaxhaj in Mark Strajnar. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Mark Strajnar je prva okrepitev v poletnem prestopnem roku. Dvajsetletni levi bočni branilec se kot posojen nogometaš Maribora seli v Fazanerijo do konca sezone 2024/25. Strajnar je v lanski sezoni za Maribor zbral 18 nastopov, pri tem dosegel en zadetek in vknjižil dve asistenci. Pred tem je branil barve Domžal, kjer je zbral 25 nastopov v vseh tekmovanjih, dosegel dva zadetka in eno asistenco. Spoznali smo ga lahko že tudi v mladi slovenski reprezentanci do 21 let.

NE SPREGLEJTE

Mark Strajnar