Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Murina noč
5. april 1952

Murina noč v telovadnem domu Partizan v Murski Soboti. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Ljudski glas, 27. marec 1952

Nogometni klub Mura je v soboto, 5. aprila 1952 ob 20.00 priredil Murino noč. Potekala je v telovadnem domu Partizan oz. nekdanjem Sokolskem domu. Vstopnia je znašala 100 dinarjev, za zabavo pa je skrbel Baranja-jazz iz Ljubljane.