Nogometaši Mure premagali Fužinar

Od leve: Kai Cipot, Žiga Kous in Žiga Škoflek. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: facebook NŠ Mura

Nogometaši Mure so se danes pripravljalni nogometni tekmi pomerili s Fužinarjem in zmagali s 6:0 (3:0). Tekma je bila v Renkovcih.

Priložnost so dobili igralci, ki so na zadnji prvenstveni tekmi igrali manj ali pa niso dobili priložnosti. Igrali so: Zalokar, K. Cipot, Balažic, Karamarko, Kozar, Lorbek, Kous, Kompan Breznik, Klepač, Škoflek in Mulahusejnović. Ob polčasu je Lorbka zamenjal Nerguti.

Tri zadetke je dosegel Mulahusejnović, enega pa Kompan Breznik, Škoflek in Kous.

Fužinar igra v 2. slovenski nogometni ligi in po jesenskem delu zaseda 5. mesto. S klopi ga vodi nekdanji igralec Mure, Mihael Bukovec.