Odzivi po uvrstitvi v finale pokala Slovenije

Med pristaši črno-belih še vedno odmeva zmaga nad Aluminijem (0:4) in uvrstitev v finale pokala Slovenije - po 25. letih. V Ekipi so objavili izjave Anteja Šimundže in junaka tekme Luke Bobičanca, ki je dosegel dva gola, enkrat pa podal za zadetek.

Mura se bo v finalu, ki bo 24. junija 2020, pomerila z Nafto iz Lendave. Nafta je v polfinalu po streljanju enajstmetrovk premagala Radomlje. Po rednem delu in podaljšku je bilo 1:1, po enajstmetrovkah pa 3:5 za Nafto.

IZ MEDIJEV