Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Ouro in Horvat vnovič v reprezentanci
23. maj 2022

Samsindin Ouro bo znova oblekel dres reprezentance Toga. Foto: facebook ftftogolaise, 19. maj 2022

Čeprav se je klubska sezona že zaključila, bosta Tomi Horvat in Samsindin Ouro ostala aktivna v reprezentančni akciji. Selektor Slovenije Matjaž Kek je za tekme Lige narodov vpoklical Murino desetko Horvata. Slovenska reprezentanca se bo doma pomerila s Švedsko, v gosteh s Srbijo in Norveško, ter na koncu še enkrat s Srbijo na domačih tleh.

Vnovični vpoklic v reprezentanco Toga pa je dobil Samsindin Ouro. Izbranci Paula Duarteja se bodo pomerili z reprezentancama Esvatini in Zelenoortski otoki.

Seznam slovenskih reprezentantov. Foto: nzs.si, 23. maj 2022

NE SPREGLEJTE