Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

Horvata je v najboljšo enajsterico uvrstil tudi CIES
23. maj 2022

CIES je Tomija Horvata uvrstil v najboljšo enajsterico sezone 2021/22. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: CIES, 23. maj 2022

Nogometni observatorij CIES je objavil najboljšo enajsterico 1. SNL v sezoni 2021/22. Enajsterica je sestavljena iz statistično najboljših posameznikov lige. Med najboljših enajst je tudi vezist Mure Tomi Horvat, ki se je v prvenstvu izkazal s ključnimi podajami za priložnosti in streli na gol.

V najboljši enajsterici je pet igralcev Maribora, štirje Kopra ter eden iz Domžal in Mure.

Tomi Horvat je bil v idealno enajsterico izbran tudi po izboru Sindikata profesionalnih igralcev nogometa Slovenije.

NE SPREGLEJTE

Tomi Horvat