Prihaja vojska čarno-bejla

Navijači Mure so na viaduktu med izvozoma Celje - vzhod in Celje - center izobesili transparent "Dobrodošli v črno belo mesto. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: arhiv NK Mura skozi čas

Napetost pred sobotno tekmo s Celjem vse bolj narašča. Za to so poskrbeli Black Gringosi, ki so danes obiskali trening Murašev na Fazaneriji. V večernih urah so se odpravili še proti Celju in na viaduktu med izvozoma Celje - vzhod in Celje - center izobesili transparent "Dobrodošli v črno-belo mesto". Kot so sporočili iz navijaške skupine in kluba so vsi prevozi polni. Odhod avtobusov je ob 16.00 izpred Fazanerije.

Prihaja vojska čarno-bejla ka:

- pokaže kak se živij za klub;
- pokaže kak se spremlja klub;
- pokaže kak se navija;
- Celje pobarva čarno-bejlo;
- podpre svoje igralce;
- zrüjši rekord z leta 53.

Muraši nete sami, mij mo z vami. Prijdemo peški, z avtoji, bicilkinami, z busi, s cugi pa z avijonami.