Tomaž Brdik je čarno-bejli

Tomaž Brdik in Denis Rajbar. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Smiljan Kuhar

Tomaž Brdik je najnovejša okrepitev v mlajših selekcijah. Šestnajstletnik je letos v dresu Krškega opozoril nase s štirinajstimi doseženimi zadetki na petnajstih tekmah v 2. SKL. Debitiral je že tudi v članski ekipi Krškega in tako v 2. SNL zbral šest nastopov.

Izjavi

Denis Rajbar: "Moram priznati, da je bilo za Tomaža ogromno zanimanja in zato me še dodatno veseli, da je na koncu izbral Muro in v nas prepoznal klub, kjer se bo lahko najboljše razvijal. Gre za enega najboljših nogometašev letnika 2006, ki ga želimo vzgojiti v nogometaša, ki bo v prihodnje resen kandidat za igranje v članski ekipi".

Tomaž Brdik: "Izjemno vesel sem, da sem postal član Mure. Prihajam v klub, ki ima odlične navijače in ki je znan po izjemno dobrem delu z mladimi nogometaši. Mislim, da je Mura klub, kjer bom lahko najbolje razvil svoje sposobnosti, kot so jih nekateri nogometaši pred menoj. Nogometaši, kot so Tomi Horvat, Tio Cipot so lahko s tem kar so dosegli velika motivacija tudi meni in ostalim, ki se bomo trudili iti po njihovi poti. Klubu želim vrniti zaupanje z dobrimi predstavami na igrišču in pomagati pri uresničevanju ciljev".