Prvi trening pod vodstvom Žlogarja

Prvi trening pod vodstvom Antona Žlogarja. Ob njem je športni direktor Robert Koren. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Nogometaši Mure so danes ob 16.00 opravili prvi trening pod vodstvom Antona Žlogarja. Potekal je v Renkovcih, Žlogarju pa so pomagali Aleš Luk kot trener vratarjev in trener mladinske ekipe Mure Matjaž Kek mlajši, ki se bo po vsej verjetnosti preselil na mesto pomočnika trenerja, vlogo glavnega trenerja mladinske ekipe pa prepustil nekomu drugemu. Kot je na tiskovni konferenci pojasnil Koren bi naj bila odločitev znana do konca tedna.

Sandi Nuhanović. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Aleš Luk in Florijan Raduha. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Fizioterapevt Matjaž Piberčnik. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si

Matjaž Kek mlajši. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Aleš Cipot/fotolens.si