Ge je Andrija Filipović?

Andrija Filipović v dresu Kisvárda FC Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Osebni arhiv Andrija Filipović

Andrija Filipović je bil član Mure dobro leto in pol, v tem času pa je za čarno-bejle zbral 32 nastopov v PLT, ob tem pa je dosegel štiri zadetke. Za Muro je zbral tudi en nastop v pokalnem tekmovanju in tri nastope v evropskih tekmovanjih, med strelce se ni vpisal. Z Muro se je veselil tako naslova pokalnih, kot državnih prvakov. Ge je Andrija Filipović?

»Trenutno sem v madžarski prvi ligi, igram za ekipo Kisvárda FC. Seveda spremljam tekme Mure, saj sta mi Mura in Murska Sobota ostala v lepem spominu. Še posebej navijači in Black Gringosi, ter ljudje v Murski Soboti.«

NE SPREGLEJTE

Andrija Filipović