Suvereno v spomladanski del

V prvem spomladanskem krogu so nogometaši Mure gostili Ptuj in ga premagali z visokih 5:1. Že ob polčasu je bilo 4:0 za črno-bele.

Mura je zaigrala nekoliko slabše kot na prejšnjih tekmah, manjkalo je požrtvovalnosti in elana, kar gre delno pripisati podcenjevanju nasprotnika. Ptujčani so igrali zelo požrtvovalno in z neverjetno voljo.

Napadalci Mure so zapravljali preveč priložnosti, srednja vrsta je preveč "plavala", zadovoljila je le ožja obramba. Gostje so častni gol dosegli iz enajstmetrovke. Mura je bila boljša tudi v kotih - 14:3.

Po šestih odigranih tekmah zaseda Mura 2. mesto na prvenstveni lestvici. V naslednjem krogu bo v Murski Soboti gostoval Građanski, v primeru zmage pa bi Mura znova prevzela vodstvo na lestvici.

1. Građanski Čakovec  6  6 0 0  23:8   12
2. Mura               6  5 0 1  35:9   10