V generalki premagali madžarski Pecsi

Aleš Majer Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček

V zadnji pripravljalni tekmi pred odhodom v Baku so se črno-beli danes na Tišini pomerili z madžarskim prvoligašem Pecsi MFC. Po devetdesetih minutah so slavili naši nogometaši s 3:2, ob polčasu je bilo 1:1. Vse tri zadetke za Muro je dosegel Nusmir Fajić, za Pesci pa sta zadela Lantos in Demjen. Potem, ko je Ante Šimundža sprejel izziv v GAK-u je Muro s klopi vodil njegov pomočnik Feri Cifer.

Tekmo je zaznamovala izjemna vročina in sopara in prav zaradi tega se je tekma pričela nekaj pred sedmo uro zvečer, namesto ob 18.00.

Leon Horvat Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Gregor Čiček