Spletna stran NK Mura skozi čas je posvečena zgodovini in sedanjosti nogometnega kluba Mura. Na voljo so članki, podatki o tekmah in igralcih, arhiv fotografij, statistika in še mnogo več. Prebrskajte arhiv Mure in spoznajte njeno pot skozi čas.

V pokalu z Gančani
20. september 2022

Športno rekreacijski center Gančani na katerem bo Mura odigrala tekmo 2. kroga pokala Pivovarne Union. Foto: mojalbum.com

Danes je bil v prostorih MNZ Murska Sobota žreb 2. kroga pokala Pivovarne Union. Črno-belim je žreb dodelil ekipo Aluvar Gančani. Gančani igrajo v Pomurski nogometni ligi, ki je četrta na nivoju države. Po petem krogu zasedajo 4. mesto. V predkrogu so z 0:10 premagali Dokležovje, v prvem krogu pa s 4:2 Tromejnik. Mura se je tekmovanju priključila v 2. krogu.

Tekma bo v sredo 19. oktobra 2022 ob 15.00 v Gančanih. Igra se ena tekma na izpadanje.