Vid Štefanec s profesionalno pogodbo

Vid Štefanec leta 2020. Foto: Aleš Cipot/fotolens

Takoj po dopolnitvi 15. leta, podpis pogodbe z Muro. Vid Štefanec (roj. 11. 7. 2005) je postal najmlajši nogometaš s profesionalno pogodbo v vrstah čarno-bejlih. Obetavni vezist je minulo sezono začel v selekciji U15 in na 6 tekmah dosegel 5 zadetkov. V nadaljevanju je kljub temu da je bil najmlajši, postal eden ključnih členov kadetske selekcije, za katero je v 1. SKL odigral 14 tekem in se enkrat vpisal med strelce.

Standardni član mlajših reprezentančnih selekcij je tako naslednji v vrsti domačih talentov, na katerih želi klub graditi svojo prihodnost. Pogodba velja do 30. 6. 2023.

NE SPREGLEJTE

Vid Štefanec