Visok poraz Mure v Szombathelyjiju

Nogometaši Mure so se v 15. krogu prvenstva odpravili v Szombathelyi in igrali tekmo proti drugi ekipi Szombathelyjija. Brez prvega vratarja Jandla tokrat ni šlo in črno-beli so na koncu izgubili s kar 7:0. Ob polčasu je bilo 2:0.

Rezultat ne odraža razmerja na igrišču in je glede na prikazano previsok. Rezervni vratar ni bil kriv za poraz, čeprav je bil kriv za skoraj vsak gol. Nogometaši Mure tokrat niso igrali kot ekipa, predvsem Čagran in Hojer sta se na igrišču prepirala za vsako malenkost. Najboljši možje pri Muri so bili Kukanja, Gerenčer in Deškovič.

IZ MEDIJEV