Z muraši trenira kopica Američanov

Steven Juncaj in Andres Chalbaud. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Sam Allen

Nogometaši Mrue so v Združenih državah Amerike opravili prvi trening. Zraven devetnajstih nogometašev, ki so pripotovali iz Murske Sobote se treninga udeležuje še nekaj igralcev kluba Michigan Stars, ki jih lahko opazimo v Murini opremi.

Ker so klubska poročila iz Amerike zelo skopa, se bomo osredotočili na obraze iz fotografij. Nekatere smo prepoznali, nekatere pa ne.

- Sacko Konate - centralni branilec, star 25 let
- Steven Juncaj - igralec sredine igrišča, sin strateškega partnerja Georga Juncaja. Star je 26 let, v preteklosti pa smo ga lahko videli v dresu Gorica in Rijeke.
- Andres Chalbaud - levi bočni branilec, star je 29 let in ima venezuelsko in ameriško državljanstvo.

Klubski zdravnik Tadej Ratnik in Tilen Ščernjavič. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Sam Allen

George Juncaj in Agron Šalja. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Sam Allen

Trening murašev v ZDA. Avtorske pravice: nkmura.si Foto: Sam Allen