Z zmago nad Branikom v naslednji krog pokala maršala Tita

Nogometaši Sobote so včeraj v pokalu maršala Tita gostili mariborski Branik in zmagali s 3:0 (1:0). Z zmago so se uvrstili v naslednji krog.

Tekma je bila na začetku enakovredna, nakar so naši nogometaši prevzeli iniciativo in v 28. minuti z avtogolom Čučka povedli z 1:0. V drugem polčasu je bila igra zopet živahna z obojestranskimi napadi. V 83. minuti je Horvat iz enajstmetrovke povišal na 2:0, minuto pred koncem pa je Humar zadel za zmago 3:0.

IZ MEDIJEV