Aleš Cipot

Aleš Cipot.

Dolgoletni fotograf Mure, ki jo s fotoaparatom spremlja od najnižjih lig, in igranja na vaških igriščih, do evropskih tekem na najbolj modernih stadionih. Fazanerijo je prvič obiskal daljnega leta 1983, prvo tekmo Mure fotografiral leta 1993. Urednik revije Mura, ki je prvič izšla leta 2011. Skupaj s Simonom Horvatom pobudnik in ustanovitelj vsebin povezanih s preteklostjo in sedanjostjo našega kluba - NK Mura skozi čas.

Po izobrazbi je univerzitetni diplomirani ekonomist, zaposlen v svojem podjetju Fotolens.si, ki se pretežno ukvarja s fotografijo, in v šolstvu.